%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%ba%d1%83%d1%82-%d0%b5%d0%b2%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b9%d0%b4%d0%b0%d0%bd

Більшість нинішніх політиків — вихідці з радянської системи. Із Росією пов’язані бізнесом. Вони не здатні змінити країну.

Про це сказав лідер партії “Свобода” Олег Тягнибок в інтерв’ю журналу “Країна”.

“Насправді то ніякі не нові обличчя. То, як кажуть, стара китайська підробка. То вже колись було. Давайте проаналізуємо людей, які сьогодні керують українською державою. По-перше, це люди зі старої комуністично-комсомольської системи або представники так званого “мажорського корпусу”. Діти тих, хто тут домінував, керував і принижував українську націю як представник радянської влади. По-друге, це їхні зв’язки з різними економічними, фінансовими структурами РФ, родинні, дружні зв’язки. Вони дуже сильно переплетені з Росією. Через те, коли чиновнику треба робити якийсь рішучий крок, а його сват — великий генерал в Росії, то він на це не піде”, – сказав політик.

Третьою проблемою української влади він назвав олігархічну складову.

“Усі політичні сили, як зараз є в парламенті, на 100% олігархічні. Вони мають олігархічне походження. Олігархія — це, фактично, зрощення державної влади, кримінального елементу і грошей, бізнесу. Це найбільш гримуча суміш, яка шкодить Україні”, – наголосив Тягнибок.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!